Pages Navigation Menu

אודותינו

חברת 'א.א.אקווריומי אורי' מגלמת בתוכה ניסיון רצוף של למעלה מחמש עשרה שנים בתחום תכנון, ייצור ובניית מערכות אורגניות משולבות של אקווריומי מים מלוחים (אקווריומי ריף ומרין), אקווריומי מים מתוקים (דגים טורפים, דגי נוי ואקווריום טרופי/אמזון) ובריכות נוי מכל גודל אפשרי.
מנכ"ל החברה, אורי לב ארי, אחראי באופן ישיר על כמה פיתוחים שנעשו בארץ בתחום האקווריומים של מים מלוחים ואקווריומי ריף.
לאחר מתן ייעוץ מקצועי ולאחר תכנון האקווריום לפי דרישות הלקוח, מספקת החברה תמיכה טכנית טלפונית ומעשית בכל שעות הפעילות ובמקרי חירום בכל שעות היממה.
הדרכת הלקוח באתרו לגבי תפעול מערכת התמיכה בשלבי הקמת האקווריום ובהמשך.
לחברת 'א.א אקווריומי אורי' גישה לכל המוצרים המוצעים למכירה בענף בגבולות ישראל ומחוצה לה.
אפשרות להגיע לרמת אוטומציה מלאה (אקווריום ללא תחזוקה כלל – החלפות מים, שטיפת פורקי חלבונים, בדיקות של המים והאכלה… כולם יכולים להתבצע ללא התערבות הלקוח). ובמקרים אחרים, בניית מערכות הדורשות מהלקוח השקעה מינימאלית של זמן באחזקת האקווריום.
כמו כן, החברה מציעה שירות אחזקה וטיפולים תקופתיים באקווריומים ובבריכות נוי על בסיס דו שנתי, חודשי, ושבועי (במקרים של מערכות מורכבות במיוחד).
השירות ניתן בעלות נמוכה ומאפשר ללקוח ליהנות מאקווריום מטופח ביותר ללא השקעת זמן מצידו.
לאחר הקמת האקווריום, מספקת החברה את כל צורכי הלקוח הקשורים באקווריום: החל ברכישת דגים ואלמוגים חדשים, דרך מזון ותוספים וכלה בציוד ותוספים אחרים.
כמו כן, אורי בעל וותק של שנים בהקמתם של מאות אקווריומים מוצלחים ומתפקדים ונהנה מניסיון עשיר בכל הקשור להתאמת בעלי חיים ויצירת אקווריומים קהילתיים (אקווריומים בהם למרות הטווח הרחב של בעלי החיים הרבים והמגוונים המאכלסים אותם, אין מלחמות טריטוריה ואי התאמות בין מינים שונים של בעלי חיים, צמחים ואלמוגים).
ב 'א.א אקווריומי אורי' הופך תחביב האקווריום למדע מדויק וצפוי שניתן להפיק ממנו הנאה מרובה ללא התעסקות מיותרת או מאמץ מצידו של הלקוח.
חברת א.א אקווריומי אורי פיתחה עם השנים שיטות עיצוב ייחודיות העושות שימוש בתמיכות פנימיות וחיזוקים נסתרים. הפועל היוצא מכך הוא אקווריומים בעיצובים הנראים למתבונן כבלתי אפשריים מבחינה הנדסית: רכסים, מערות, לשונות סלע המשתלחות לעומק האקווריום ללא תמיכה, צורות דמויות פטרייה וקשתות. כמו כן, ישנם עיצובים העושים שימוש בצמחים חיים וגזעים טרופיים. עיצובים אלו מרהיבים ביופיים ונותנים למתבונן הבזק של ירוק עז. ישנם אקווריומים אשר העיצוב בהם כל כך מרשים עד כי אין צורך בדגים והם מהווים רק רקע לאקווריום.
כל האקווריומים מסופקים עם מערכות תמיכה הנותנות ביטוי למיטב הטכנולוגיה העכשווית בתחום. מערכות סינון מתקדמות המפרקות את הלכלוך הנוצר באופן טבעי ע"י שימוש בבעלי חיים מיקרוסקופיים (למעשה, מערכות התמיכה של האקווריום הן מפעל טיהור בזעיר אנפין). מערכות אלו מתחזקות את עצמן כמעט ללא התערבות חיצונית והטיפול בהן מסתכם בכמה דקות בחודש.
העלות של האחזקה נמוכה יחסית והטיפול התקופתי מביא את רמת הטיפול של הלקוח לאפס.


אודות אורי לב-ארי

תחילת דרכו של אורי לב ארי היתה כעובד בחנות חיות מקומית באמצע שנות התשעים, כעבור כמה שבועות עבר אורי למחלקת האקווריומים וכעבור כמה חודשים ניהל את החנות הגדולה בארץ בתחום. מקץ זמן קצר הבין אורי שפרט להיותו מרכז הידע המקצועי בחנות, הוא גם מזמן כבר התעלה מבחינה מקצועית וערכית על מעסיקו. אחרי חילוקי דיעות אידיאולוגים רבים עם מעסיקו וברגע של החלטה נכונה התפטר אורי מאותו בית עסק שאותו ניהל שנים ושאכן בהיעדר מוקד הכוח שלו נסגר ארבעה חודשים לאחר ההתפטרות של אורי.
עוד באותו היום פתח את חברת א.א אקווריומים.
אורי עומד מאחורי פיתוחים רבים בתחום שנעשה בהם שימוש כלל ארצי ובעל וותק של שנים בתחזוקת מערכות אורגניות ענקיות ביחס לענף.
כמו כן, בעל ניסיון עשיר בכל הקשור להתאמת בעלי חיים ויצירת אקווריומים קהילתיים (אקווריומים בהם למרות הטווח הרחב של בעלי החיים הרבים והמגוונים המאכלסים אותם, אין מלחמות טריטוריה ואי התאמות בין מינים שונים של בעלי חיים, צמחים ואלמוגים).
במהלך השנים, בנוסף להקמת מאות אקווריומים של מים מלוחים ומתוקים בכל גודל אפשרי, בנה אורי חמש מערכות ענק בשלוש חנויות שונות שהכילו בין חמישה לשמונה קוב מים מלוחים כל אחת ותמכו באלפי דגים של מים מלוחים, אלמוגים, ושאר חסרי חוליות.
כמו כן תחזק מערכות של מים מתוקים ומלוחים בנפח כולל של עשרות קוב מים אשר הכילו דגי מים מתוקים ומלוחים מכל קצוות תבל.
החברה מגלמת ניסיון רצוף ועשיר של למעלה מחמש עשרה שנים בתחום תכנון ובניית אקווריומים, שירות לקוחות ותחזוקה שוטפת. החל מכל החידושים העדכניים ביותר בתחום, דרך התעדכנות בהכרזות על מוצרים חדשים בתחום בעולם וכלה בפיתוחים של החברה הקשורים במישרין לענף.
אורי מאמין ששירות מקצועי ואדיב הוא המפתח ללקוחות מרוצים ולכן הוא עוקב אחר כל פעולותיהם של אנשי הצוות במשך רוב שעות העבודה שלהם. החל מראיון דקדקני, דרך תקופת ההכשרה שבה הוא מלווה את הטכנאים בשנתם הראשונה בשירות לקוחות וכלה במשובים שהוא מקבל מלקוחות על תפקודם של הטכנאים.

ה"אני מאמין" של אורי מורכב מכמה גורמים:
אמון ואמינות – פיתוח מערכות יחסים של שנים עם לקוחות עד לרמה שחלקם נותנים לאורי מפתח לבית בזמן נסיעות ממושכות לחו"ל.
מקצועיות ומקצוענות – הישארות בקידמת הטכנולוגיה בתחום על ידי התעדכנויות רצופות בשינויים המתרחשים בעולם בענף וחשיפה מתמדת לפיתוחים וההכרזות העדכניות ביותר בתחום.
שירות מקצועי והוגן – השירות הטוב ביותר שניתן לקבל בארץ במחירים הוגנים ומשקפים.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או פנייה. אנא הרגישו חופשי ליצור עימנו קשר בטלפון 052-8783484 או לכתובת המייל שלנו info@uri-aquarium.co.il
בחזרה לראש הדף