Pages Navigation Menu

בניית הצעת מחיר לאקווריום

המערכת האורגנית המשלבת את מיכל הזכוכית שהוא האקווריום עצמו מורכבת ומכילה נתונים רבים שיש להתייחס אליהם. אנו אוספים את כל הנתונים הללו ומספקים ללקוח הצעת מחיר שתשלב מחיר הוגן עם איכות גבוהה של מפרט מוצרים.

כמו בסלי קנייה רבים בתחומים שונים, גם כאן ישנה משמעות גדולה לאיכות החלקים והמוצרים בהם נשתמש בהקמת המערכת. כדי לתת מושג גס בנושא, אומדן נכון יהיה שבאקווריום ריף בעל מפרט טכני גבוה בנפח של כ-1,000 ליטרים, יהיו לפחות 15 פריטים שונים שכל אחד זמין לפחות בשלוש רמות איכות. בחישוב מהיר, יכולות להיות עשרות הצעות מחיר שכל אחת מציעה לכאורה אקווריום ריף בנפח של 1,000 ליטרים. מסיבה זו ניתן למצוא כמעט כל אקווריום (הכוונה לסל מוצרים מלא הכולל אקווריום) בכמעט כל מחיר.
בהתאם למגבלות התשתית והמיקום, אילוצי המערכת ורצונו של הלקוח להשקיע בנושא, אנו מתאימים סל מוצרים מושלם בדמות הצעת מחיר שהיא למעשה תאגד את כל הנתונים שחשוב להתייחס אליהם.
לפני החלק בהצעת המחר שדן בעלויות ובפירוט מוצרים, אנו שולחים מידע כללי שיש להתחשב בהם כשחושבים על הקמת האקווריום. המידע כולל זיהוי מהיר של בעיות פוטנציאליות לפני שהן הופכות לתקלות של ממש, נתונים לגבי התשתיות הקיימות ואלו שיש להקים טרם ההתקנה, מהי ההשקעה החודשית הקבועה הצפויה ללקוח אחרי תהליך ההקמה וכדומה.

שילוב מוצרים שונים מאיכויות שונות בסל הקניות

אין רע בשילוב של מוצרים המיוצרים בגרמניה עם מוצרים המיוצרים בסין אם רוצים להגיע לחיסכון מסויים מאחר ולכל פריט במערכת דרישות שונות. עם זאת, תמיד ישנה עקומת תמורה כלשהיא – מרוויחים בצד אחד ומפסידים בצד אחר. לכן יש להיוועץ אם המומחים של החברה בנושא.
למשל, משאבות העלאת מים הן משאבות – המים היוצאים מהן הם אותם המים. עיקר ההבדל מתבטא בצריכת החשמל הנמוכה יחסית ואורך חיים ארוך במיוחד של מוצרים המיוצרים בגרמניה. אבל, מוצרים איכותיים אלו לרוב יהיו יקרים יותר מאשר מקביליהם המיוצרים בסין.
לעומת זאת, במקרה של אקווריום מים מלוחים, לא מומלץ לחסוך בפורק חלבונים – ישנה משמעות תהומית ממש לאיכות הפורק מאחר ויחידה זו היא הפריט החשוב ביותר מבחינת מערכות התמיכה באקווריום. פורקי חלבונים המיוצרים בחברות שבהן ישנה מחלקת מחקר ופיתוח מתקדמת (דוגמת המוצרים הגרמניים, למשל) העורכת ניסויים ומפתחת שיפורים חדשים למוצר טובים יותר ממוצרים המיוצרים בחברות שאינן משקיעות את הזמן והתקציב בנושא. בניגוד להשוואה הקודמת שעסקה במשאבות, במקרה של פורק חלבונים מומלץ לבחור באחד מתקדם ואיכותי מאחר והוא ישפיע במישרין על איכויות המים באקווריום ועל הצלחתו הכללית.

הסבר הצעת המחיר לאקווריום ללקוח והתחייבות למחיר הנמוך ביותר

כמעט מכל מוצר (פרט למיכל הזכוכית עצמו וצנרת. במקרים אלו אנו מסכימים למכור רק את המוצר האיכותי ביותר בארץ ולא מתפשרים על איכותם של פריטים אלו מאחר ויכולות להיות השלכות לא נעימות לחיסכון של עשרה אחוזים במחיר), ישנן אפשרויות בחירה רבות. בזמן מתן הצעת המחיר, נציג צוות א.א אקווריומי אורי יבצע השוואה מול הלקוח בין המוצרים השונים ויסביר מדוע נבחר כל אחד לשמש כפריט פעיל באקווריום.
מערכות הסינון שאנו בונים איכותיות ומספקות את כל צורכי האקווריום והלקוח בכל נושא – מסיבה זו, אם אין מגבלה כלכלית הצעות המחיר שלנו תהיינה מורכבות מפריטים רבים על מנת לספק כל דרישה תפקודית בתחום. כמובן, ככל שהמפרט שידרש יהיה עשיר ומלא יותר, כך יגדל המחיר.
אנחנו יכולים להתחייב למחיר הנמוך ביותר לכל מוצר ומסוגלים לעמוד מול כל הצעת מחיר מפורטת שירשמו בה הדגם והפריט במדוייק. עד היום, במשך שנים, לא נתקלנו בהצעת מחיר מפורטת לרמת החברה המייצרת ודגם המוצר המדוייק שלא יכולנו להתחרות במחיר שלה.
כמובן, תמיד ניתן להציע מוצרים אחרים שעולים הרבה פחות…
ברור לחלוטין שלא ניתן לקבל תשובה מקצועית לשאלה: "כמה עולה אקווריום ריף בנפח של 1,000 ליטרים?" מאחר ומדובר במוצרים רבים ולחלקם תתי קטגוריות שונות, שאלה זו חייבת להיענות בתשובה מפורטת ומדוייקת.
אנו מזמינים אתכם ליצור קשר לקביעת פגישת היכרות לא מחייבת וללא תשלום באתרכם. נציג מטעמינו יגיע אליכם, יתרשם מהאתר בו אתם מתעתדים למקם את האקווריום, יאזין לדרישותיכם בנושא ויבין מהי התמונה אותם אתם מדמיינים.
לאחר מכן, יסביר בקווים כללים מהו קו המוצרים בו הוא בוחר להרכבת מערכות התמיכה של האקווריום ומדוע בחר בהם.
הצעת המחיר תישלח אליכם תוך כמה ימים ומשווידאנו שהיא התקבלה, נתאם פגישה נוספת לדון בה.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או פנייה. אנא הרגישו חופשי ליצור עימנו קשר בטלפון 052-8783484 או לכתובת המייל שלנו info@uri-aquarium.co.il
בחזרה לראש הדף